Neknihy   Web nakladatelství a knihkupectví
  nevázané literatury - NonLibri
   zpět / hlavní stránka / kategorie
 objednat / poslat jako dárek
 autorská spolupráce / klub čtenářů
 chat, inzerce
 novinky mailem

Autoři Knihy Recenze Objednat

20. 1. 2017

Vážení čtenáři, autoři a spolupracovníci webu Neknihy!

Rádi bychom Vás informovali o připravených změnách a budoucnosti tohoto webu.

V nejbližší době dojde k updatu webu z prodejního systému na komunikační centrum, kde bude autorům i čtenářům věnováno více prostoru pro prezentaci svých děl, ukázek, článků, recenzí, vzájemných debat autorů se čtenáři, a kde bude k dispozici řada nových služeb.

Všechny tyto služby Vám chceme poskytnout zdarma.

Naším cílem je vytvořit komunikační a tvůrčí centrum pro všechny, kdo mají vztah k (nejen elektronické) literatuře, protože pouze komunikací autorů se čtenáři mají obě strany jedinečnou možnost získat to nejcennější - vzájemné reakce, názory a hodnocení literárních děl, a to v celé šíři internetové veřejnosti.

První krok tohoto přerodu již proběhl - od pátku 28.3.2003 je ukončeno objednávání elektronických knih.

(platby objednávek budou přijímány do 11.4.2003 včetně).

O dalším postupu Vás budeme informovat.

Budeme rádi, podělíte-li se s námi o své názory a nápady.
Děkujeme.

 
  TOP 10 - absolutní pořadí prodeje

 pořadí zůstává 14,1% Milování bez ztráty květiny - L. & V. Volmovi
 pořadí zůstává 6,6% Rozkoš na špičce jehly - L. & V. Volmovi
 pořadí zůstává 3,3% Erotikon I. - L. Frank
 pořadí zůstává 2,4% Megapolis - M. Žamboch
 pořadí zůstává 1,9% Stopy z budoucnosti - E. a J. Jindrovi
 pořadí zůstává 1,8% Data v mobilních sítích GSM - J. Peterka
 pořadí zůstává 1,7% S. I. MAN DAN YOUNG - J. Velinský
 pořadí zůstává 1,5% Psychedelická čítanka - J. Kamínek
 pořadí zůstává 1,4% Temná trilogie - M. Žamboch
 pořadí zůstává 1,3% Hacker - J. Fichtner

Poznámka:

O myšlence připravit tuto změnu jsme předem informovali všechny naše autory a spolupracovníky, s prosbou o jejich vyjádření. Bohužel řada zaslaných mailů se nám vrátila jako nedoručitelná (zvláště maily s adresou "...@post.cz"). Prosíme proto všechny, komu informace nepřišly, aby nás kontaktovali na adrese neknihy@neknihy.cz a zaslali nám svou aktuální mailovou adresu.

Děkujeme.
SPRINX s.r.o.

  [Literární reklama]   

  

Novinky

Markéta Havlová: Kletba lásky Objednat 40 Kč

Tato novela začala vznikat jako čisté fantasy, ale brzy se zvrhla do takového filozofického rozjímání o lásce, lidem nadřazeným bytostem a o tom, co bude, až zemřeme. Je to jako sen, ve kterém se prolíná několik skutečností, pocitů a časů. Autorka klade několik otázek a v průběhu příběhu na ně hledá odpověď. Ovšem ne vždy se jí to podaří. Jaký je poslední soud? Je milovat hřích? Jsou ještě lidé schopní opravdové lásky?...(pokračování)

Vasil Roman: Bubáci troufalého nádeníka Objednat 50 Kč

Sbírka BUBÁCI TROUFALÉHO NÁDENÍKA obsahuje patnáct povídek zdánlivě psaných jen pro pobavení. Hlubší pohled však odhalí, že vůbec nejde o plytké tlachání, ale o příběhy hluboce lidské. Drsné scény, protknuté autorovým svérázným šibeničním humorem, přimějí čtenáře k zamýšlení nad zásadními otázkami přístupu k životu a smrti. Thriller, horor a „psí kusy“, to vše lze nalézt v poutavém čtení, připomínajícím v některých aspektech tvorbu významného italského mistra povídky Dina Buzzatiho, s tím rozdílem, že Buzzati se „zastaví nad propastí a pohledne k nebi“, zatímco Roman „do ní bez váhání skáče“. Zda s tím „skákáním“ udělal dobře, posuďte sami....(pokračování)

Milan Šťastný: V horečce blouznění Objednat 20 Kč

Je těžké a zrádné cokoli psát o svém díle, obrázek ať si udělají případní čtenáři sami. Snad jen: je to takové v horečce blouznění. Sbírka má svou tištěnou podobu, vydanou v malém nákladu u příležitosti Moravského festivalu poezie ve Valašském Meziříčí.

Milan Štajer: Království úlevy Objednat 20 Kč

Dávám tímto k dobru tři povídky a jednu básničku, ve kterých jsem se pokoušel vyčarovat cosi zvláštního a magického v místech a situacích, kde by bohapustý prašivý civilista nic takového nečekal. Nádražní toalety, velmi nudná kancelářská budova, zakouřený bar. Srub a v něm starý pán a jeho vnuk a jejich protichůdné názory na svět a hořící polena v krbu.

? MAX: Příběh psaný elektronicky i jinak, 1.část Objednat 20 Kč

Moje povídka je pokusem o pohled na složité předivo vztahů mezi ženatým mužem a vdanou ženou, kteří nechtějí být nevěrní, ale hledají cestu možného přátelství. Zároveň se snad čtenáři mohou poučit i rizicích komunikace po Internetu.


Tip dne

Jiří Peterka: Data v mobilních sítích GSM Objednat 50 Kč

Série článků věnovaných problematice přenosů dat v mobilních sítích GSM. Zabývá se obecnými vlastnostmi GSM sítí z hlediska jejich využitelnosti pro přenos dat (proč je např. standardní přenosová rychlost 9,6 kbps, jak je realizována rychlost 14,4 kbps). Dále je probírána otázka mobilního připojení k Internetu a řešení umožňující dosahovat vyšších rychlostí ve stávajících sítích: HSCSD, GPRS a EDGE. Popisovány jsou i...(pokračování)


Seznamte se ...

Celulární (buňkový) princip
Mobilní sítě využívají ke svému fungování rádiové vlny. Ovšem frekvence, které jsou pro ně dostupné, jsou striktně omezené a každý mobilní operátor jich získává jen velmi omezený počet. Dostává je přidělené v rámci své licence, a to od státního orgánu pověřeného správou frekvenčního spektra (u nás jde o Český telekomunikační úřad).
Rozsahy frekvencí, přidělené konkrétním operátorům, se sice mohou i významněji lišit, ale nikdy nemohou postačovat na to, aby operátor mohl přidělit každému probíhajícímu hovoru ve své síti samostatný komunikační kanál (tj. samostatný...(celá ukázka)

Názory

 20. 1. 2017 4:24, debata o knize Sušení hadi

  wh0cd233052 <a href=http://buyclonidine.site/>where to buy clonidine</a> <a href=http://prosac.date/>prozac buy online</a> <a href=http://lasixmedication.date/>lasix medication</a>...

 20. 1. 2017 3:34, debata o knize Literaturo, odpusť, aneb co všechno se dá napsat

  wh0cd156054 <a href=http://buyventolin.space/>buy ventolin inhaler</a> <a href=http://buylisinopril5.top/>lisinopril</a> <a href=http://onlinecialis.link/>buy cialis generic</a>...

 19. 1. 2017 20:45, debata o knize Amerika načerno

  wh0cd717233 <a href=http://adalat247.us/>generic adalat</a> <a href=http://buy-citalopram.pro/>citalopram hydrobromide 20mg</a> <a href=http://furosemide-40-mg.trade/>furosemide...

 19. 1. 2017 13:1, debata o knize Milování bez ztráty květiny

  adoqWl <a href=&#034;http://eftsklygvbmq.com/&#034;>eftsklygvbmq</a>, [url=http://pcjqrvbushmu.com/]pcjqrvbushmu[/url], [link=http://dxvovihvomlp.com/]dxvovihvomlp[/link], http://...
 
Co jsou Neknihy?
Informace pro autory
Informace pro čtenáře
Info o nás

Recenze knih
Vaše názory
Naše ankety

Žebříčky:

Čtenářský klub

Pomoc s objednávkou

Vyhledat knihu podle části názvu nebo jména autora

Seznam knih podle názvů, autorů, kategorií

Spřátelené weby

Chvála (a kritika)

Nastavit Neknihy jako domovskou stránku


  [Reklama]   

Trocha vysvětlujících slov aneb Co je to NEKNIHA a NONLIBRI?
   NEKNIHA je pracovní název pro knihu v digitální, elektronické podobě. Nezabírá prostor, je levná a pomocí tiskárny z ní lze vykouzlit opravdovou knihu. V brzké budoucnosti ji bude možné číst i v příručních prohlížečích velikosti opravdové knihy. Myslíme si, že budoucnost části literatury je digitální. Skutečné knihy jistě zůstanou, budou to však spíše exkluzivní, krásné předměty.
   NONLIBRI chce být pokusem o novou cestu šíření literatury pomocí internetu ve formě neknih.

 ”Červená knihovna”  ”hodné” knížky  1989  Anglicky  Astronomie 
 Cestopis  Časopis  Daně, účetnictví  Dětská literatura  Divadelní hra 
 Divadlo  Dobrodružné  Drogy  Epigramy  Erotika 
 Esoterika  Fantasy  Fejetony  Filosofické  Gamebook 
 Gay  Historické  Hokej  Horor  CHECHT 
 Klasika  Kreslený humor  Krimi  Kuchařka  Kyberpunk 
 Literatura faktu  Milostné  Náboženství  nakl. Gumruch  Naturalistické 
 Nezařaditelné  Novela  Noviny  Odborná literatura  Počítače 
 Poezie  Pohádky  Pojednání  Politika  Povídky 
 Právo  Překlad  Rodokaps  Román  Science Fiction 
 Sexualita  Skripta  Slovenské  Sociální jevy  Tajemno 
 Tantra  Tarot  Totáč  Úvahy-zamyšlení  Válečné 
 vyd. NEWSLETTER  Western  Zdarma  Životopis 
Napište nám neknihy@neknihy.cz Copyright © Sprinx s.r.o. 2002